Hämeenlinna 03 652 3861 | Riihimäki 010 320 5690

Teollisuuspalvelu

Yhteystiedot


Myymälä:

Luukkaankatu 5
13110 Hämeenlinna
Valikoima saattaa vaihdella myymälöissä ja verkkokaupassa.

Aukioloajat:

Ma - Pe 7:00-16:30

Yhteystiedot

Puh 03 652 3861
Fax 03 652 3862
teollisuuspalvelu@teollisuuspalvelu.fi



Huolto ja puutarhakoneet
Verkkokaupan asiakaspalvelu

Myymälä:

Karoliinankatu 2
11100 Riihimäki
Valikoima saattaa vaihdella myymälöissä ja verkkokaupassa.

Aukioloajat

Ma - Pe 8:00 - 17:00
La 9:00 - 13: 00

Yhteystiedot

Puh 010 320 5690
myynti@rtp.fi



Hämeen Teollisuuspalvelu Oy

Henkilöstö

Petri Nasi Avainasiakaspäällikkö 040 451 5187 petri.nasi@teollisuuspalvelu.fi
Ilkka Fjällström Ostopäällikkö 040 455 4240 ilkka.fjallstrom@teollisuuspalvelu.fi
Mauri Nylund Tuotantopäällikkö 0400 314 843 mauri.nylund@teollisuuspalvelu.fi
Jesse Lemström Tuotantoinsinööri 040 456 6650 jesse.lemstrom@teollisuuspalvelu.fi
Muru Ruotsalainen Osto- / myyntisihteeri 040 455 4241 muru.ruotsalainen@teollisuuspalvelu.fi
Mikko Pohjalainen Tekninen Myynti 040 841 2457 mikko.pohjalainen@teollisuuspalvelu.fi
Harri Vänskä Tekninen Myynti 044 290 2761 harri.vanska@teollisuuspalvelu.fi
Timo Sievänen Tekninen Myynti 040 451 7422 timo.sievanen@teollisuuspalvelu.fi
Jussi Jokinen Tekninen Myynti 040 455 4243 jussi.jokinen@teollisuuspalvelu.fi
Timo Toivonen Tuotanto/ Logistiikka 040 654 0998 timo.toivonen@teollisuuspalvelu.fi
Markku Päivärinta Tuotanto
Seppo Orkola Varasto
Vesa Kuusisto Yrittäjä / TJ. 0400 617 610 vesa.kuusisto@teollisuuspalvelu.fi

Riihimäen Teollisuuspalvelu Oy

Henkilöstö

Timo Parviainen Tekninen myynti 010 320 5692 040 0907165 timo.parviainen@rtp.fi
Maarit Alsio-Grönroos Tekninen myynti
Vaatteet | Jalkineet | Suojaimet
010 320 5693 maarit.alsio@rtp.fi
Päivi Lahtinen Tekninen myynti
Vaatteet | Jalkineet | Suojaimet
010 320 5694 paivi.lahtinen@rtp.fi
Mattias Koivumaa Huoltovastaava
Hitsaus | Sähkö | Paineilma
010 320 5695 mattias.koivumaa@rtp.fi
Sami Leppälä Huolto
Pienkoneet
010 320 5697
Juha Kiuru Tekninen Myynti 050 3136000 juha.kiuru@rtp.fi
Markus Friman Yrittäjä | Tj 010 320 5691 040 7536994 markus.friman@rtp.fi