Toimintamme koronavirusaikana | Verkkokaupan asiakaspalvelu 010 320 5690

Teollisuuspalvelu

Yhteystiedot


Myymälä:

Luukkaankatu 5
13110 Hämeenlinna
Valikoima saattaa vaihdella myymälöissä ja verkkokaupassa.

Aukioloajat:

Ma - Pe 8:00-16:00

Yhteystiedot

Puh 03 652 3861
teollisuuspalvelu@teollisuuspalvelu.fi

Laskutustiedot

Katso verkkolaskuosoitteemme

Verkkokaupan asiakaspalvelu ja metsä / puutarhakoneisiin liittyvät kyselyt Riihimäen toimipisteestä.

Huolto ja puutarhakoneet
Verkkokaupan asiakaspalvelu

Myymälä:

Karoliinankatu 2
11100 Riihimäki
Valikoima saattaa vaihdella myymälöissä ja verkkokaupassa.

Myymälän aukioloajat

Ma - Pe 8:00 - 17:00
La 9:00 - 13: 00
Heinäkuun lauantait suljettu + la 1.8

Huollon aukioloajat

Ma - Pe 8:00 - 16:00

Yhteystiedot

Puh 010 320 5690
myynti@rtp.fi

Laskutustiedot

Katso verkkolaskuosoitteemme

Hämeen Teollisuuspalvelu Oy

Henkilöstö

Petri Nasi Avainasiakaspäällikkö 040 451 5187 petri.nasi@teollisuuspalvelu.fi
Ilkka Fjällström Ostopäällikkö 040 455 4240 ilkka.fjallstrom@teollisuuspalvelu.fi
Mauri Nylund Tuotantopäällikkö 0400 314 843 mauri.nylund@teollisuuspalvelu.fi
Jesse Lemström Tuotantoinsinööri 040 456 6650 jesse.lemstrom@teollisuuspalvelu.fi
Mikko Pohjalainen Tekninen Myynti 040 841 2457 mikko.pohjalainen@teollisuuspalvelu.fi
Harri Vänskä Tekninen Myynti 044 290 2761 harri.vanska@teollisuuspalvelu.fi
Timo Sievänen Tekninen Myynti 040 451 7422 timo.sievanen@teollisuuspalvelu.fi
Timo Toivonen Tuotanto/ Logistiikka 040 654 0998 timo.toivonen@teollisuuspalvelu.fi
Joni Vesterinen Tekninen myynti 040 457 0021
Antto Ojalainen Tekninen myyjä 040 580 0561 antto.ojalainen@teollisuuspalvelu.fi
Ira Hokkila Tekninen myynti
Vaatteet | Jalkineet | Suojaimet
040 357 1620 ira.hokkila@teollisuuspalvelu.fi
Tuija Kasper Osto- / myyntisihteeri 03 652 3861 / 040 455 4241 tuija.kasper@teollisuuspalvelu.fi
Vesa Kuusisto Yrittäjä / TJ. 0400 617 610 vesa.kuusisto@teollisuuspalvelu.fi

Riihimäen Teollisuuspalvelu Oy

Henkilöstö

Timo Parviainen Tekninen myynti 010 320 5692 040 0907165 timo.parviainen@rtp.fi
Maarit Alsio-Grönroos Tekninen myynti
Vaatteet | Jalkineet | Suojaimet
010 320 5693 maarit.alsio@rtp.fi
Satu Telin Tekninen myynti
Vaatteet | Jalkineet | Suojaimet
050 596 2467 satu.telin@rtp.fi
Janne Kujansuu Huolto 050 441 2354 janne.kujansuu@rtp.fi
Jari Martikainen Varasto 040 139 7767
Pauli Lehtonen Tekninen Myynti 050 3136000 pauli.lehtonen@rtp.fi
Markus Friman Yrittäjä | Tj 010 320 5691 040 7536994 markus.friman@rtp.fi